با نقاب بر صورت در سیاهی شب به دستفروشان میوه و تره بار اهواز حمله کردند

انتشار کلیپی در فضای مجازی گویای تخریب بازار میوه و تره بار در بلوار کارگر اهواز است که فرستنده ادعا دارد افرادی ناشناس و نقاب بر صورت با بولدوزر محصولات را نابود کردند.

به گزارش راه شلمچه به نقل از گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، براساس مستندات موجود در کلیپی که در فضای مجازی غوغا به پا کرده است، ساعت ۳ بامداد روز جمعه ۱۲ دی ماه عده‌ای در حالی که نقاب بر صورت داشتند، به فروشندگان میوه و تره بار در بلوار کارگر اهواز حمله کرده اند و نگهبانان را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

او می‌گوید: انگشت یکی از نگهبانان بخاطر ضربه خوردن با باتوم برقی شکست و نمی‌توانستیم چهره آن‌ها را تشخیص دهیم، ضمن اینکه حدود ۱۵۰ بساط را بهم زدند و با بولدوزر نابود کردند، این در حالی است که حدود ۲۰۰ خانوار در این شرایط اقتصادی با درآمد حاصل از فروش میوه و تره بار روزگار می‌گذرانند.

این فروشنده بیان داشت: اگر کسی بدبخت و بیچاره نباشد به دستفروشی متوسل نمی‌شود و اینگونه در تاریکی شب همه سرمایه و دارایی آن‌ها نیست و نابود شود.

خبرنگار باشگاه خبرنگاران اهواز موضوع را از مراجع مختلف از جمله شهرداری پیگیری کرد، ولی پاسخ درستی دریافت نکرد و هیچکدام از دستگاه‌های اجرایی مربوطه درخصوص این موضوع اظهار نظر و پیگیری نکرده اند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار