طی حکمی؛

بندرآبادی فرماندار دامغان شد/ مجد بالاخره رفت

سمنان- طی حکمی از سوی وزیر کشور، مهدی بندرآبادی به عنوان فرماندار دامغان منصوب و جایگزین علی اصغر مجد شد که سال‌ها در این سمت حضور داشت.

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور کابینه دوازدهم طی حکمی، مهدی بندر آبادی را به عنوان فرماندار دامغان انتخاب کرد در حکم وزیر کشور آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار سمنان به سمت فرماندار شهرستان دامغان برای مدت چهار سال منصوب می‌شوید.‌

امید است با اتکای به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) موفق باشید.‌

پیش از بند آبادی علی اصغر مجد فرمانداری دامغان را بر عهده داشت همچنین مهدی بندر آبادی مدیرکل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری سمنان بود.

استانداری سمنان نیز در اطلاعیه‌ای این انتصاب را تأیید کرد اما به این موضوع اشاره نشده که چه کسی به عنوان مدیرکل جدید سرمایه گذاری استانداری سمنان منصوب شده است اما از آنجا که در اطلاعیه استانداری سمنان آمده است «بندر آبادی تا پیش از این انتصاب، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری سمنان بود» می‌توان دریافت که سمت جدید بندر آبادی با حفظ سمت قبلی او در استانداری همراه نخواهد بود.

موضوع قابل توجه دیگر در انتصاب بندرآبادی این است که هنوز دو هفته از انتصاب سعید متقی، مدیرکل دفتر سیاسی و تقسیمات کشوری استانداری سمنان به عنوان سرپرست فرمانداری گرمسار نمی‌گذرد که این بار یک مهره دیگر هم از استانداری به فرمانداری منصوب شد تا استانداری شاهد خالی بودن دو پست مهم باشد.

این در حالی است که استانداری سمنان شش ماه هم معاون اقتصادی نداشت تا اینکه شریفی نژاد از شرکت گاز استان سمنان به عنوان معاون اقتصادی استانداری منصوب شد.

باید دید در سال منتهی به انتخابات، استانداری سمنان که از هر زمان دیگری خلوت تر به نظر می‌رسد چگونه می‌خواهد افراد جدید را در پست‌های مهم خالی جایگزین کند.

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار مهر، در یکسال اخیر، فرمانداران شاهرود، دامغان، آرادان، گرمسار و مهدی شهر تغییر کرده‌اند این در حالی است که دو سال پیش نیز فرماندار میامی تغییر کرده بود تا تنها مویدی زاده و دانایی در سمنان تنها فرماندارانی باشند که سابقه مدیریت بیش از دو سال در استان سمنان دارند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار