امام جمعه جاسک:

دنیا آمریکای بدون نقاب را در حوادث اخیر مشاهده کرد

جاسک - امام جمعه شهرستان جاسک گفت: مردم دنیا آمریکای بدون نقاب را در حوادث اخیر مشاهده کردند.

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عباس ذاکری در خطبه‌های این هفته نمازجمعه شهرستان جاسک، اظهار کرد: شکر گذاری در مقابل نعمت های خدای متعال از وظایف بشر است و یکی از مصادیق تقوا این است که ما شکر گذار نعمت های خدای متعال باشیم.

حجت الاسلام ذاکری با بیان اینکه شکر مراحلی دارد و شکر عملی از نعمت های خدا جزء مهمترین شکر گذاری ها است، افزود: اولین مرحله شکر قلبی است یعنی اینکه بدانیم همه نعمتها از جانب خداست، و مرحله شکر گذاری بعدی، شکر لسانی است، اما مهمترین مرحله شکر، شکر عملی به این معنا که همه نعمت ها در مسیر خودش به کار گرفته شود.

امام جمعه جاسک با تاکید بر اینکه اگر نصرت توفیقات و هدایت الهی را می خواهیم در تقوا به دنبالش باشید، گفت: گشایش در مسائل شخصی و اجتماعی در تقوای خدای متعال می توانید پیدا کنید.

حجت الاسلام ذاکری ضمن گرامیداشت ۱۹ دی ماه سالروز قیام مردم قم عنوان کرد: حادثه در قم خاتمه نیافت بلکه تبدیل به یک قیام شد.

وی با بیان اینکه چهره آمریکای واقعی بدون نقاب برای همگان نمایش داده شد، به حوادث اخیر آمریکا اشاره کردن و تصریح کرد: دنیا چهره واقعی آمریکای بدون نقاب را در حوادث اخیر مشاهده کرد.

وی اضافه کرد: افول آمریکا چیزی نیست که قابل کتمان باشد و ابر قدرتی آمریکا دیگر از بین رفته است.

وی افزود: کشوری که خود را مهد دموکراسی میداند همه دیدند که چه اتفاقاتی در آنجا رقم خورد. ابر قدرتی که توان جمع کردن مسائل داخلی خودش را ندارد دیگر ابر قدرت نیست.

امام جمعه شهرستان جاسک در ادامه به رزمایش پهپادی نیروهای چهار گانه ارتش اشاره کرد و بیان داشت: این رزمایش پیامهای مختلفی برای همگان داشت، بخصوص به دشمنان اعلام کرد که ایران آمادگی صد درصد و همه جانبه نیز دارد که پاسخی قاطع و پشیمان کننده به هر گونه حماقت دشمن خواهد داد.

حجت الاسلام ذاکری به پیام دیگر این همایش اشاره کرد و گفت: پیام دیگر این رزمایش برای جبهه مقاومت است، که حمایت همه جانبه و آرامش و امنیت برای همه دارد.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار