سه نکته مهم در بیانات رهبر معظم انقلاب از نظر حطیط/ تضعیف ایران محال است

کارشناس برجسته استراتژیک مسائل نظامی و تحلیلگر سیاسی لبنانی در بازتاب سخنان مقام معظم رهبری، به توانایی‌های ایران برای مقابله با هرگونه تهدید از جانب دشمنان اشاره کرد.
- اخبار بین الملل -

به گزارش راه شلمچه به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «امین حطیط» کارشناس استراتژیک مسائل نظامی و تحلیلگر سیاسی لبنانی در واکنش به سخنان مقام معظم رهبری، در صفحه توئیتر خود نوشت، مواضع مهمی که در سخنان امام خامنه‌ای مطرح شد شوک بزرگی به دشمنان ایران وارد خواهد کرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

امین حطیط به آن بخش از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد که مربوط به توانایی موشک‌های ایران در سرنگون کردن هواپیماهای آمریکایی در منطقه و نیز حمله موشکی تلافی جویانه ایران به پایگاه آمریکایی «عین الاسد» در عراق بود؛ مبنی بر اینکه بازوی موشکی ایران بلند و قدرتمند و دقیق است که قواعد و محاسبات آمریکا و سایر دشمنان را تحت شعاع قرار می‌دهد و این یعنی ضعیف کردن ایران محال است.

بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب در رسانه‌های عربی

این تحلیلگر لبنانی درباره تفسیر کلی استراتژیک موضع رهبر معظم انقلاب تاکید کرد، ایران همه امکانات لازم برای دفاع از خود و پاسخ به دشمن و ضربه زدن به آن را دارد.

امین حطیط افزود، همچنین طبق مواضع امام خامنه‌ای، ایران حق برخورداری از یک فضای حیاتی استراتژیک در منطقه برای حمایت از اهداف خود را داشته و هرگز از آن عقب‌نشینی نخواهد کرد و هیچگونه تهدید یا اتهام و یا ائتلاف‌های کارتونی، این کشور را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد.

کارشناس لبنانی مسائل نظامی: حمله موشکی به عین‌الاسد تغییرات راهبردی بزرگ ایجاد کردحمله موشکی ایران به عین الاسد؛ تغییر ماهیت ادبیات تهدیدگزارش|سرنوشت پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق پس از حمله ایران به عین الاسد

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار