مسئولان در راستای تحقق رهنمودهای فرهنگی مقام معظم رهبری در کردستان گام بردارند

گروه استان‌ها-نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: در رهنمودهای مقام معظم رهبری وظایف دستگاه‌های مختلف در حوزه فرهنگی به وضوح تعیین و مشخص شده، بنابراین مسئولان موظف‌ند با حرکت در این مسیر، فرامین معظم‌له را محقق کنند.
- اخبار استانها -

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، مدیرکل، معاونین و تعدادی از کارکنان تبلیغات اسلامی استان پیش‌از ظهر امروز با نماینده ولی فقیه در کردستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تاکید بر ضرورت انجام کارهای فرهنگی در استان اظهار داشت: کار نماینده ولی فقیه در استان‌ها اجرایی نیست اما از دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی برای اجرای فعالیت‌های فرهنگی و دینی در کردستان حمایت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه رسالت ما مسئولان «خدمتگزاری بی‌منت به مردم» است، گفت: باید همه دستگاه‌های فرهنگی پای کار آمده و دست در دست هم داده تا بتوانند به مردم خدمات لازم را ارائه دهند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تلاش برای ارتقای فعالیت‌های فرهنگی را نیازمند عزم و همکاری جدی همه مسئولان و متولیان فرهنگی دانست و تصریح کرد: بی‌شک با همدلی و همکاری می‌توان برای تحقق اهداف تلاش کرد.

وی بیان کرد: در رهنمودهای مقام معظم رهبری وظایف دستگاه‌های مختلف در حوزه فرهنگی به وضوح تعیین و مشخص شده، بنابراین مسئولان موظف‌ند با حرکت در این مسیر، فرامین معظم‌له را محقق کنند.

حجت‌الاسلام پورذهبی با ذکر اینکه با هدف توسعه فرهنگی از فعالیت فرهنگی به طور جدی حمایت می‌کنیم، یادآور شد: باید آموزش‌ها و کارهای فرهنگی در حوزه‌های مختلف گسترش یابد تا شاهد ثمرات مثبت این امر در جامعه و رفع مشکلات باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در کردستان: در امور اجرایی و کار مدیران دخالت نمی‌کنم/ تحقق فرمایشات رهبری اولویت کاریم استنماینده ولی‌فقیه در کردستان: بسترهای "ازدواج، تامین مسکن جوانان و فعالیت‌های خیرخواهانه" در کمیته‌امداد فراهم شود

حجت‌الاسلام احمد حاتمیان، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان نیز در این دیدار با تبریک انتصاب حجت‌الاسلام پورذهبی به‌عنوان نماینده ولی فقیه در استان، حضور وی را در استان فرهنگی کردستان منشأ خیر و برکت برشمرد و اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی سعی دارد با اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری و همگام با نماینده حضرت آقا، خدمات صادقانه خود را به مردم ارائه کند.

وی با بیان اینکه پس از سفر مقام معظم رهبری به استان فرهنگی کردستان، اقدامات ارزشمندی در استان انجام شده است، افزود: ساخت مجتمع‌های فرهنگی نور و دارالقرآن کریم از جمله برکات سفر معظم‌له به کردستان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به اینکه در حال حاضر در 10 شهرستان استان، اداره تبلیغات اسلامی فعال و مشغول ارائه خدمات فرهنگی، دینی و قرآنی به مردم است؛ خطاب به «حجت‌الاسلام پورذهبی» تصریح کرد: پیشنهاد می‌شود در هفته جاری به‌منظور آشنایی بیشتر با تشکل‌های وابسته به تبلیغات اسلامی و روحانیون، نشست‌هایی در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شود.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار