سردار کریمی:

هرجا مردم نیاز داشته باشند بسیج با قدرت ورود می‌کند

فرمانده سپاه روح الله گفت: هر جایی مردم نیاز پیدا می‌کنند بسیج با قدرت ورود می‌کند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی  در مراسم بهره برداری از پروژه‌ها و اجرای برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان ساوه گفت: امروز به برکت تفکر حضرت امام (ره) و انقلاب اسلامی، تفکر بسیج به یک تفکر قالب در کشور تبدیل شده که در عرصه‌های مختلف نقش آفرینی می‌کند و هرکجایی که مردم نیاز پیدا می‌کنند بسیج با قدرت ورود می‌کند.

سردار کریمی افزود: امروز حافظه تاریخی ملت به خوبی می‌داند عملکرد ۴۱ ساله بسیج یک عملکرد درخشان و همراه با عزت و سربلندی برای ملت ایران است و در این سال‌ها به وضوح دیدیم هر جا از تفکر عمیق بسیج استفاده کردیم پیروز شده ایم و این یک درس بزرگ برای ماست.

او اضافه کرد: فرهنگ و تفکر بسیجی یک نیاز اصلی برای جامعه و ملت محسوب می‌شود و بسیج امروز به یک شجره طیبه و مبارکی تبدیل شده که ریشه در اعتقادات ملت انقلابی ایران دارد ودر طول این سال‌ها ملت ایران به وضوح نشان دادند به تفکر بسیجی افتخار می‌کنند چراکه به وضوح می‌دانند فرمول حل مشکلات بسیج و بسیجی بودن است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: امروز رویکرد بسیج مسجد محور، معنویت محور، سلامت محور و خدمت بی منت به مردم است و بسیجیان انسان‌های مخلصی هستند که تحقق این رویکرد‌ها را برای خود عبادت بزرگ می‌دانند.

سردار کریمی تصریح کرد: ویژگی بارز بسیجیان تسلیم نشدن و شکست ناپذیر در برابر دشمنان و مهربانی و همدلی در برابر برادران و مومنان و متدینین است و بسیج در طول این سال‌ها نشان داده فرشته نجات ملت ایران و سایر ملت‌های مسلمان است که ناممکن‌ها را به ممکن‌ها تبدیل کرده است.

او ادامه داد: هفته گرامیداشت بسیج یادآور مجاهدت‌های خستگی ناپذیر مردمانی بی ادعا است و امروز بسیج و تفکر بسیجی برای ملت نقطه اتکا، اعتماد و آرامش درونی است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهارکرد: بسیج نیروی کارآمد برای همه عرصه‌ها و میدان‌ها در کشور است و به تعبیر، ولی امر مسلمین بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور در همه ابعاد است.

او تاکید کرد: در شرایط امروز که دنیا درگیر ویروس منحوس کرونا است به وضوح دیدیم با تکیه بر روحیه بسیج توانستیم به طور نسبی موفق عمل کنیم و امروز در شیوع موج سوم کرونا و فراگیری آن بسیج با تشکیل قرارگاه جهادی سلامت محور شهید حاج قاسم سلیمانی و اجرای طرح شهید سلیمانی بار دیگر موفقیت بزرگی در کارنامه خود ثبت خواهد کرد.

سردار کریمی گفت: کنار هم قرار گرفتن بسیج و مسجد در طول انقلاب اسلامی معجزه آفرین بوده و مساجد به عنوان سنگر وقتی در کنار بسیج که از بطن مردم است قرار می‌گیرد می‌تواند حماسه‌های عظیمی خلق کند و نمونه بارز آن هشت سال دفاع مقدس است.

او اظهارکرد: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با محوریت مساجد در کلیه شهرستان‌های استان مرکزی تشکیل شده و همانگونه که در دفاع مقدس مساجد پشتیبان رزمندگان و خواستگاه مردم بودند امروز باید به عنوان یک قرارگاه تخصصی خدمات مقابله‌ای با کرونا ارائه دهد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: امروز باید این هنر را داشته باشیم جوانان و نوجوانان را در مساجد جذب کنیم و فعالیت‌ها آنچنان باید رونق داشته باشد که همه مشکلات در بستر مساجد قابل حل باشند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: در شرایط کرونا مساجد تعطیل بردار نیستند، اما هرگونه تجمع و ازدحام تعطیل است، ولی فعالیت‌های مسجد محوری برای حل مشکلات مردم نباید تعطیل شود.

او ادامه داد: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به مثابه یک رزمایش سراسری برای قطع زنجیره کرونا و اقدامات همه جانبه با کرونا است و این رزمایش قطعا به جوانان و مردم انگیزه می‌دهد و موجب امید آفرینی در جامعه خواهد شد.

انتهای پیام / ج

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار