1400 برنامه هفته بسیج در خراسان جنوبی اجرایی می‌شود

گروه استان‌ها- فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی از تدارک
- اخبار استانها -

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سردار علی قاسمی صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: در هفته بسیج پویش سلیمانی‌ها در استان اجرا می‌شود که این پویش با محوریت مساجد استان در راستای شناسایی و کمک به افراد نیازمند محله اجرایی می‌شود. 

وی با بیان اینکه در طرح سلیمانی‌ها کمک معیشتی به افراد آسیب دیده از کرونا، کمک ضدعفونی منازل بیماران کرونایی خرید و تهیه مایحتاج زندگی اجرایی خواهد شد افزود: تاکنون دو گام از نهضت کمک مومنانه در استان اجرا شده و گام سوم در ششم آذرماه آغاز می‌شود. 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال گذشته 950 پروژه عمرانی کوچک و زودبازده عام المنفعه محرومیت‌زدا در استان در دست اجرا است که در هفته بسیج 370 پروژه با اعتبار 173 میلیارد ریال افتتاح به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس سازمان بسیج کشور: 30 هزار بسته لوازم خانگی در هفته بسیج توزیع می‌شودکرمان| 136ویژه‌برنامه هفته بسیج در شهرستان "زرند" برگزار می‌شودفرمانده سپاه کردستان تشریح کرد؛ از اجرای 1562 برنامه‌ هفته بسیج تا توزیع 6200 بسته‌ معیشتی

قاسمی افزود: قرارگاه صالحین با هدف جریان‌سازی و فعالیت فرهنگی و اعتقادی بصیرت افزایی بسیجیان با چهار هزار حلقه فعال و یک هزار و 100 نفر در شبکه هدایتی فعالیت می‌کنند. 

وی بیان کرد: سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با تشکیل قرارگاه‌های متعدد ماموریت‌های دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و حفظ حراست از آن و تشکیل بسیج، عمق بخشی فرهنگی کشور و استان خراسان جنوبی را دنبال می‌کند.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی افزود: قرارگاه دفاعی امنیتی شهید ناصری با چهار محور عملیاتی یگان مرزی و 13 گردان امام حسین (ع) را مدیریت و فرماندهی می‌کند که این گردان‌های بسیجی مردم پایه است. 

قاسمی افزود: قرارگاه امام هادی (ع) با ساختار میدانی برای مقابله با حوادث غیرمترقبه است که با 12 ناحیه بسیج، 120 ناحیه مقاومت، 34 گردان بیت المقدس، 16 گردان کوثر و بیش از دو هزار و 500 پایگاه کانون مقاومت بسیج کار مردم یاری و آمادگی دفاعی مردم را دنبال می‌کند.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی اظهار داشت: قرارگاه امام علی (ع) سپاه استان با یگان امنیتی و 14 گردان امنیتی طرح آرام‌سازی شهرها و مقابله با اغتشاشات و آشوب‌های شهری را مدیریت می‌کند.

وی بیان کرد: قرارگاه صالحین با هدف جریان سازی و فعالیت فرهنگی، اعتقادی و بصیرت افزایی بسیجیان با چهار هزار حلقه فعال و یک هزار و 100 نفر در شبکه هدایتی فعالیت می‌کند.

قاسمی افزود: با توجه به فرمایشات رهبری با همکاری بسیج اصناف، بسیج مهندسین، بسیج کشاورزی، بسیج سازندگی و بسیج صنعت معدن راه‌اندازی شده که برنامه‌های بسیج در چهار محور اصلی خدمت رسانی محرومیت‌زدایی، بصیرت و امید آفرینی آمادگی دفاعی و رزمی حفظ و انسجام تقویت ارتش الهی بسیج است و هزار و 399 برنامه در 41 سرفصل همزمان با هفته بسیج در خراسان جنوبی برگزار می‌شود. 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی برگزاری 60 کارگاه مجازی سبک زندگی اسلامی، برگزاری مسابقات غیر جمعی، میقات صالحین در فضای باز، برنامه‌های قرآنی دیدار با کادر درمان، برگزاری مجامع عالی بسیج، برگزاری نشست‌های مجازی بصیرتی، توزیع بسته‌های غذایی بهداشتی، توزیع بسته‌های فرهنگی، اردوهای جهادی غیر متمرکز، دیدار با خانواده شهدا از مهم‌ترین برنامه‌های هفته بسیج در خراسان جنوبی اعلام کرد.

انتهای پیام /254/ ت

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار